2421/796
Jens Søndergaard (f. Øster Assels 1895, d. Skovshoved 1957)
Mennesker ved fjorden. Sign. Jens Søndergaard 47, 64/250. Litografi i farver. Lysmål 51×65.
Undersøgt i ramme. Papiret er gulnet. Enkelte pletter.
Vurdering
Hammerslag
1117617 (Autobud) | ||
1095482 | ||
1117617 | ||
1095482 |