2421/90
Bordlampe af porcelæn, dekoreret med rose samt monteringer af patineret bronze. 19. årh.s. slutning. H. inkl. fatning 63.
Almindelig brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Ældre malerier, møbler og varia, 20. maj 2024
Vurdering
Hammerslag