2420/20
Et par foldebare bakkeborde af delvist forgyldt og grønmalet metal. Cirka 1900. H. 57. L. 64 og 65. B. 49. (2)
Brugsslitage. Ridser og mærker.
Vurdering
Hammerslag
15 bud
833786 (Autobud) | ||
836355 | ||
833786 (Autobud) | ||
836355 | ||
833786 (Autobud) | ||
836355 | ||
833786 | ||
909788 (Autobud) | ||
833786 | ||
909788 | ||
803879 (Autobud) | ||
909788 | ||
803879 | ||
47668 | ||
855127 |