2421/719
Walasse Ting (f. Shanghai 1929, d. New York 2010)
Komposition. Sign. Ting 90, Artist Proof. Litografi i farver. Lysmål 71×98.
Undersøgt i ramme. Original stand.
Vurdering
901371 | ||
914456 |