Erindringsmedaljen i anledning af Hendes Majestæt Dronningens 50-års regeringsjubilæum 2022 (R.50.Em.), forgyldt sølv med krone, 28 mm, i lyseblåt krydsbånd, præget hos Georg Jensen efter forlæg af Ronny Andersen - original æske, bæretilladelse og diplom dateret 14. januar 2022 medfølger. Endvidere vedlagt program for den officielle gallaforestilling på Det Kongelige Teater d. 10. september 2022.
Prooflike
Next bid
Your max bid
Delivery in the United States from
Log in to see the cost for shipping this lot to your address.