1520/256
Victoriansk skrivepult af nøddetræ, såkaldt Davenport. England, ca. 1870. H. 82. B. 78. D. 57.
Brugsslitage og mindre finérskader.
Ældre malerier og møbler, 11. maj 2015
Vurdering
Hammerslag