2414/731
Rudolph Tegner (f. København 1873, d. Esbønderup 1950)
“Kysset”. Sign. R. Tegner. Patineret gips. H. 28. L. 28.
Nogle mindre overfladiske ridser og minimale afslag.
Moderne kunst og design, 2. april 2024
Vurdering
Hammerslag
27 bud