1632/657
Yaël Artsi (f. 1946)
Organisk objekt. Sign. Yaël, I/VI. Stor skulptur af bronze. Højde ekskl. hvidmalet træ sokkel 82.
Dette emne handles i fuldmoms
Enkelte små ridser/mærker.
Moderne kunst og design, 9. august 2016
Vurdering
Hammerslag
50 bud