1334/120
Cæsar Kunwald (f. Graz, Østrig 1870, d. København 1946)
Tre søskende. Sign. Kunwald C. 43. Olie på lærred. 65×54.
Behov for rensning.
Ældre malerier og møbler, 19. august 2013
Vurdering
Hammerslag