1506/803
Anne Tholstrup (f. København 1952)
Komposition. Sign. på bagsiden Anne Tholstrup 1993. Olie på lærred. 190×300. U.r.
Moderne kunst og design, 3. februar 2015
Vurdering
Hammerslag
12 bud