2417/813
Henning Koppel (f. København 1918, d. sst. 1981)
Skål af tin. Stemplet monogram, 024. Udført og mærket hos Georg Jensen. H. 8. Diam. 26.
Brugsslitage. Nogle ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 23. april 2024
Vurdering
Hammerslag