2421/28
I. L. Jensen, skole, 19.årh.
Opstilling med roser på et stenkarm. Usigneret. Olie på lærred. 24×32.
Behov for let overfladerensning. Krakeleringer. Et stifthul i lærred. Retoucheringer.
Fra
i
Vurdering
856082 (Autobud) | ||
823894 | ||
856082 | ||
981679 |