1517/214
Dansk empire kommode af mahogni. 19. årh.s begyndelse. H. 79. B. 70. D. 43.
Betydelig finérskade på nederste skuffe (se foto). Desuden småskrammer. Nøgle medfølger.
Ældre malerier og møbler, 20. april 2015
Vurdering
Hammerslag
17 bud