1251/1682
Tobakskrukke af blåt glas, antageligt Conradsminde, fire illuminations glas, olielampe, natlampe samt lågkrukke af farvet glas. 19.-20. årh. Tobakskrukke H. 19. (8)
Tobakskrukke med ridser og mærker. Lilla illuminationsglas med kanthak.
Varia, 20. december 2012
Vurdering
Hammerslag
19 bud