Ejler Bille (f. Odder 1910, d. Ørby 2004)
Fire kompositioner i to rammer. Sign. Ejler Bille 89. Litografier i farver. Bladstørrelse hver 29×21. (2)
Undersøgt i ramme. Enkelte pletter. Mindre håndteringsmærker.