2417/831
Finn Have (f. Nykøbing Mors 1952)
“De var der”. 1989. Sign. FH 89; signeret og dateret på bagsiden. Olie på lærred. 65×50.
Moderne kunst og design, 23. april 2024
Vurdering
Hammerslag