1244/1644
Model af damptraktor i træ og metal. 20. årh.s første halvdel. H. 20. L. 30.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Varia, 1. november 2012
Vurdering
Hammerslag
12 bud