1635/641
Dansk design
Standerlampe af messing og sortlakeret metal monteret med to justérbare skærme af hvid akryl. 1960'erne. H. 142.
Stand
Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Moderne kunst og design, 30. august 2016
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
8 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||