2004/251
Arnold abe på motorcykel, Boby, Lehmann bille samt Lehmann Epli 651 luftskib af litograferet blik med optræk. L. 7–18 cm. (3)
Mindre buler, ridser og mærker. Mangler. Garanteres ikke for funktiomnaliteten.
Ældre malerier, møbler og varia, 20. januar 2020
Vurdering
Hammerslag