2418/71
Dansk Louis XVI kommode samt spejl af mahogni. København, 18. årh.s slutning. Kommode H. 77. B. 76. D. 43. Spejl H. 121. B. 49. (2)
Ridser og mærker. Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 29. april 2024
Vurdering
Hammerslag
26 bud