2420/957
Dansk design
Bordlampe af sortlakeret metal og aluminium. 1960'erne. H. 41.
Stand
Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Moderne kunst og design, 14. maj 2024
Kategori
Vurdering
Hammerslag
Ikke solgt