1419/71
Ludvig Jacobsen (f. Odense 1890, d. Vanløse 1957)
På en café, antagelig i Paris. Sign. Ludvig Jacobsen 30. Olie på lærred. 52×42.
Behov for let overfladerensning. Minimale krakeleringer.
Ældre malerier og møbler, 5. maj 2014
Vurdering
Hammerslag
23 bud