1511/166
Dansk Louis XVI kommode af mahogni; “Københavner”-model. 18. årh.s slutning; H. 85. B. 68. D. 44.
Restaureret. Småskrammer.
Ældre malerier og møbler, 9. marts 2015
Vurdering
Hammerslag