2009/341
Ubekendt kunstner, 20.-21. årh.
Danser. Usigneret. Figur af patineret bronze, på sokkel af sortbroget marmor. H. inklusiv sokkel 48.
Dette emne handles i fuldmoms
Sokkel med mindre kanthak.
Ældre malerier, møbler og varia, 24. februar 2020
Vurdering
Hammerslag
15 bud