1338/275
Regency 'butler's mirror' af forgyldt træ med konveks spejlglas og to svungne lysarme af metal. England, 19. årh.s begyndelse. H. 81. B. 55.
Restaureret. Brugsslitage.
Ældre malerier og møbler, 16. september 2013
Vurdering
Hammerslag
35 bud