1323/​9061

Lille skuffemøbel af bemalet metal, front med fire skuffer. H. 26. B. 31. D. 26.

Ridser og mærker. Brugsslitage.

Interior, 6. juni 2013

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

1.000 DKK

1.000 DKK