1703/1539
To kinesiske hatstands af porcelæn, begge dekoreret i overglasur, den ene med gennembrudt korpus. Begge stemplet. 20. årh. Total H. 51–59. (2)
Varia, 19. januar 2017
Vurdering
Hammerslag
28 bud