2421/​680

Andreas Wargenbrant (f. 1967)

Bulldog. Sign. monogram samt stemplet W. Patineret bronze. H. 29.

Enkelte overfladiske ridser.

I Lyngby
Vur­dering

6.000–8.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

807890 3.600 DKK
174739 3.400 DKK
807890 3.200 DKK
896810 3.000 DKK