1305/1591
To kinesiske figurer af bronzeret metal i form af guanyin og tara siddende på lotustrone. 20. årh. H. 18/19 cm. (2)
Mindre buler, ridser og mærker.
Varia, 7. februar 2013
Vurdering
Hammerslag