838/580
Max Müller (f. 1911, d. 1991)
Fransk gadeparti. Sign. Max Müller. Olie på plade. Sign. Max. Müller. 46×68.
Malerier, grafik og sølv, 6. marts 2013
Vurdering
Hammerslag