1432/1107
Bent Knudsen og N. E. From
Broche, halsring og vedhæng af delvis forgyldt sterlingsølv. Broche L. ca. 7 cm. (3)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Smykker, 6. august 2014
Vurdering
Hammerslag