1432/​1107

Bent Knudsen og N. E. From

Broche, halsring og vedhæng af delvis forgyldt sterlingsølv. Broche L. ca. 7 cm. (3)

Fremstår med alders- og brugsslitage.

Smykker, 6. august 2014

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag

800 DKK

800 DKK
750 DKK