1346/​1160

Dupont fyldepen af forgyldt metal med pennespids af 18 kt. guld samt Sheaffer fyldepen af forgyldt metal. Æske samt ekstra blækpatroner medfølger. L. 13,5 cm. (2)

Der garanteres ikke for funktionaliteten. Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.

Smykker, 13. november 2013

Vur­dering

1.500–2.000 DKK

Hammerslag

900 DKK

900 DKK
(Autobud) 850 DKK
850 DKK
800 DKK
750 DKK