2420/802
Sammenklappeligt bakkebord af sortbejdset eg med to vendbare bakker med hhv. sort og hvid laminat. Udført og mærket hos Krüger. H. 55. Diam. 50.
Dette emne er belagt med kunstnerafgift.
Stand
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Auktion
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
5 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
606282 (Autobud) | ||
896810 | ||
606282 | ||
802374 | ||
896810 |