1635/26
Dansk Louis XVI spejl af mahogani og forgyldt træ. 18. årh.s slutning. H. 132. B. 54.
Restaureret. Brugsslitage.
Ældre malerier og møbler, 29. august 2016
Vurdering
Hammerslag
15 bud