2413/1291
Taske af sort lakeret læder og kanvas med sølvfarvede beslag, to hanke, et rum med tre invendige lommer og sort for. H. 33 x B. 39 x D. 18 cm.
Fremstår med synlige tegn på alders- og brugsslitage. Krakeleringer i læder. Alle mål er cirkamål.
Smykker og Fashion, 27. marts 2024
Vurdering
Hammerslag