1516/250
Dameskrivebord af mahogni, front med fem skuffer, profilerede tilspidsede ben. 19. årh.s slutning. H. 79. B. 94. D. 46.
Brugsslitage. Brugsslitage. Plade med skade. Nøgle medfølger.
Ældre malerier og møbler, 13. april 2015
Vurdering
Hammerslag