1242/1560
Lille kinesisk reol af hardwood med forskudte hylder. 20. årh. H. 65 cm. B. 45 cm. D. 14 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Varia, 18. oktober 2012
Vurdering
Hammerslag
34 bud