920/422
Erindringsmedaljen i anledning af Hendes Majestæt Dronningens og Hans kongelige Højhed Prins Henriks guldbryllup 2017 (G.Em.), forgyldt sølv med krone, 28 mm, i lyseblåt krydsbånd med guldstribe - original æske, bæretilladelse og diplom dateret 10. juni 2017 medfølger.
Quality
Prooflike
Preview
Auction
Category
Bidding Deadline
Selling
Estimate
Next bid
Your max bid
Phone bid
Delivery
Delivery in the United States from
Log in to see the cost for shipping this lot to your address.