1509/106
Stort fransk skab af nøddetræ, buet top, front med to døre bag hvilken justerbare hylder, underdel med to skuffer og to døre. 20. årh. H. 232. B. 146. D. 50.
2 x Nøgle medfølger. Brugsslitage.
Ældre malerier og møbler, 23. februar 2015
Vurdering
Hammerslag
20 bud