1350/1096
A. Michelsen
Gennembrudt ring af sterlingsølv. Stemplet monogram MP. Udført hos A. Michelsen. Str. 51,5.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.
Smykker, 11. december 2013
Vurdering
Hammerslag