2420/​1275

Louis Vuitton

“Serviette Ambassador” mappe af sort Epi læder med guldfarvede beslag, kort hank, en udvendig baglomme, tre rum med tre indvendige lommer og sort læderfor. Nøgler medfølger. H. 28 x B. 38 x D. 6 cm.

Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Brugsspor på lås. Alle mål er cirkamål.

Vur­dering

4.000–5.000 DKK

Hammerslag

2.800 DKK

298321 2.800 DKK
1048560 2.700 DKK
1136317 2.600 DKK
896810 2.500 DKK