1323/9074
Champagne “reol” af egetræ, såkaldt “pupitres”, med plads til i alt 120 flasker. Frankrig, 20. årh. H. 147. B. 71. D. 90.
Ridser og mærker.
Interior, 6. juni 2013
Vurdering
Hammerslag