1414/1687
Bakkebord af profileret egetræ, bakke af kobber. 19.-20. årh. H. 57. L. 65. B. 40.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Kobber med ridser og mærker.
Varia, 3. april 2014
Vurdering
Hammerslag