920/421
Erindringsmedaljen i anledning af Hendes Majestæt Dronningens 75 års fødselsdag, 2015, sølv med krone, forgyldt sølv med krone, 28 mm, i krydsbånd i farve som Dannebrogordenes bånd med sølvmonogram - original æske, bæretilladelse og diplom dateret 16. april 2015 medfølger.
Quality
Prooflike
Preview
Auction
Category
Bidding Deadline
Selling
Estimate
Next bid
Your max bid
Phone bid
Delivery
Delivery in the United States from
Log in to see the cost for shipping this lot to your address.