1426/144
Kinesisk blomsterbord af lakeret hardwood, rigt udskåret sarg og fødder. 20. årh. H. 62. Diam 52.
Enkelte ridser og mærker.
Ældre malerier og møbler, 23. juni 2014
Vurdering
Hammerslag