851/677
Ubekendt maler, ca. 1900
Måneskin over en sø. Sign. monogram. Olie på lærred. 75×100.
Behov for let overfladerensning. Mindre krakeleringer samt afskalninger.
Malerier, 17. december 2008
Vurdering
Hammerslag