2418/694
Dansk design
Tre lågæsker af palisander. 1960'erne. H. 3,5–4,5. L. 10,5–25. B. 8–12,5. (3)
Let brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 30. april 2024
Vurdering
Hammerslag