1306/592
Johnny Sørensen (f. Helsingør 1944, Møbelarkitekt)
Rud Thygesen (f. Sæby 1932, d. Rungsted 2019, Møbelarkitekt)
Cirkulært sofabord af mahogni, top med kelet kant. Udført hos Botium. H. 54. Diam. 100.
Dette emne handles i fuldmoms
Almindelig brugsslitage, herunder ridser, mærker samt enkelte skjolder.
Moderne kunst og design, 6. februar 2013
Vurdering
Hammerslag
41 bud