1322/97
Pierre Franc Lamy (f. Clermont-Ferrand 1855, d. Paris 1919)
Forårsdag i udkanten af en fransk by. Sign. P. Franc Lamy. Olie på lærred. 66×80.
Behov for let overfladerensning.
Ældre malerier og møbler, 27. maj 2013
Vurdering
Hammerslag
39 bud