1622/526
“Work Work”. Et sæt på seks stole med stel af forkromet stål, sæde og ryg betrukket med sort skind. Udført hos Getama. (6)
Stand
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Auktion
Moderne kunst og design, 31. maj 2016
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
1 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|